סיכום טיול פרו סרי לנקה ועוד – הרפתקאות דרך פרו; לגלות את היופי של סרי לנקה; לחקור את מלטה; או לראות את כל מה שיש לקוסטה ריקה להציע עם אחת מהטיולים המפורסמים האלה.

סיורי קונדור וטיולים

סיכום טיול פרו סרי לנקה ועוד – מפעיל התיירים חשף משפחה פרו שתוכננה בתאריכים 9-11 במרץ, שתחקור את לימה, קוסקו, העמק הקדוש, מאצ'ו פיצ'ו ועוד. המחירים מתחילים ב -1,189 דולר לאדם, כפול. תוספת יחידה היא 440 דולר. העלות כוללת התאמות; ארוחת בוקר יומית, ארוחת צהריים אחת ושתי ארוחות ערב; סיור בעיר לימה ומוזיאון לארקו; טיול באולנטייטמבו; נסיעה ברכבת למאצ'ו פיצ'ו; סיור בעיר קוסקו והריסות ארכיאולוגיות; ודמי כניסה, כרטיסי תיירות ומיסים. העלות אינה כוללת כרטיסי טיסה מקומיים ובינלאומיים. הרחבה של יומיים לארקיפה זמינה תמורת 589 דולר, עם תוספת יחידה של 75 דולר.

חגי תרבות

החברה מציעה משפחה של שבעה לילות בסרי לנקה, עם יציאות המתוכננות מינואר עד דצמבר 2021. המסלול יבקר בסיגיריה, הבראנה, קנדי, נוארה אליה, יאלה, היקדואה, בנטוטה וקולומבו. המחירים הם 899 דולר לאדם, זוגי / משולש, עם תוספות בודדות של 399 דולר. העלות כוללת התאמות; שש ארוחות בוקר וערב במלונות; ג'יפ עם ארבע גלגלים לטיול לפארק הלאומי יאלה; דמי כניסה למקדש מערת דמבולה, למקדש קאנדי, לפארק הלאומי יאלה ולחוות הצבים; הובלה ברכב / טנדר ממוזג עם נהג דובר אנגלית; מפגש וברכה בשדה התעופה; וכל מיסי הממשלה.

מומחי סיורים

מפעיל התיירות מציג משפחה שמונה ימים למלטה, עם יציאות בשבת המתוכננות לאורך 2021. התעריפים לטיול היבשתי בלבד מתחילים ב -1,000 דולר לאדם, כפול, לסוכנים ו -1,110 דולר לחברים. העלות כוללת אירוח, ארוחת בוקר יומית ושתי ארוחות צהריים, סיורים וכל המסים ודמי השירות. נקודות השיא במסלול כוללות את ואלטה; מרסקלוק; המערה הכחולה (אם מזג האוויר מאפשר); מדינה; הצוקים בדינגלי; גוזו; וויטוריוסה, קוספיקואה וסנגלה, המכונה שלוש הערים. סוכנים ייסעו עם הנוסעים הרגילים של מומחי טיולים.

סינילנד סיורים

החברה מציעה טיול משפחתי "קוסטה ריקה קלאסיק" בן שמונה ימים, אשר ישים את המיקוד על סן חוזה, אלאג'ואלה וגואנקסטה. היציאה מתוזמנת עד דצמבר 2021. המחירים מתחילים ב 999 $ לאדם, כפול. העלות כוללת שני לילות במלון ברסלו סן חוזה בסן חוזה, שני לילות בארנאל באתר הנופש וספא מונטנה דה פואגו ושלושה לילות באתר הנופש על בסיס הכל כלול, Occidental Tamarindo; שבע ארוחות בוקר, ארבע ארוחות צהריים וארבע ארוחות ערב; העברות משדה התעופה; דמי כניסה; וכל התחבורה בתוך קוסטה ריקה. סוכנים יכולים להזמין עד 16 אורחים בנוסעי ה- דור שפייזמן גבעתיים תיירות

עוד בדור שפייזמן גבעתיים לחץ כאן

 

יוסי רבה השמה | יוסי רבה שיווק | יוסי רבה יוטיוב | יוסי רבה ביטוחים | יוסי רבה לינקדין